0,00 PLN
Twój koszyk
0
Zaloguj/zarejestruj
0
Podkategorie
Filtry
Wyświetlanie

Osprzęt do wyważarek kół samochodowych

W naszym sklepie mamy do zaproponowania najlepsze i najpotrzebniejsze elementy do wyposażenia, które powinny znaleźć się w każdym profesjonalnym warsztacie samochodowym. Oferowany przez nas osprzęt do wyważarek pomoże Ci w wykonywaniu wysokiej jakości usług wulkanizacyjnych. Znajdziesz tutaj m.in.


  • podstawowe stożki centrujące
  • tuleje rozprężne i płyty dociskowe


To dzięki nim można idealnie wycentrować koło na wyważarce, a wiadomo, że bez dokładnego wycentrowania nie ma wyważania. W swoim asortymencie posiadamy osprzęt do wyważarek z wałkiem o średnicy 40 mm, 38 mm i 36 mm.


W naszej ofercie osprzętu do wyważania kół posiadamy także uchwyty do felg nieprzelotowych, motocykli, ciężarówek oraz samochodów dostawczych. Do zaoferowania mamy modele zarówno do zastosowania w maszynach z łączem stożkowym jak i cylindrycznym. Ponadto w naszym sklepie nie musisz kupować każdego sprzętu osobno, gdyż w swoim asortymencie posiadamy także gotowe zestawy. Jeden z polecanych przez nas kompletów zawiera w sobie nakrętkę szybkomocującą, kołpak dociskowy oraz gumową nakładkę ochronną. Posiadamy także rozbudowany zestaw trzech płyt Quickplate z bolcami i tulejami DuoExpert, który idealnie wycentruje na wyważarce większość kół osobowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzętu przeznaczonego do wyważania kół.

Kategorie

Wybierz kategorię, która cię interesuje
© 2024 Lewor24.pl Realizacja Sebdan.pl
#