0,00 PLN
Twój koszyk
0
Zaloguj/zarejestruj
0
Podkategorie
Filtry
Wyświetlanie

Czujniki, zawory, testery, narzędzia do TPMS

W Twoim warsztacie samochodowym nie może zabraknąć naszych produktów! W tym miejscu chcemy zaproponować Ci produkty niezbędne podczas kontroli i obsługi systemu TPMS w ogumieniu. Czujniki ciśnienia TPMS umożliwiają ciągłą kontrolę ciśnienia powietrza w kole podczas jady. Dodatkowo przy pomocy programatora możesz efektywnie obsługiwać systemy TPMS w różnych modelach pojazdów, co jest niezwykle wygodne, zwłaszcza jeśli w swojej pracy masz styczność z wieloma markami samochodów.


Czujniki TPMS – do kontroli ciśnienia w kole


Nasza oferta obejmuje modele działające na częstotliwości 433MHz i 315Mhz z zaworami gumowymi i aluminiowymi, które można wykorzystać w pojazdach europejskich oraz amerykańskich. Dlatego niezależnie od tego, czy zamierzasz obsługiwać system TPMS w nowoczesnym, czy też w starszym samochodzie, proponowane przez nas czujniki TPMS sprostają temu zadaniu. Sprawne czujniki TPMS przyczyniają się do dłuższej żywotności ogumienia i lepszej efektywności paliwowej auta.


Nie czekaj dłużej i już teraz sprawdź naszą ofertę. Gwarantujemy, że programator czujników TPMS to urządzenie, którego potrzebujesz w swoim zakładzie wulkanizacyjnym.


Kategorie

Wybierz kategorię, która cię interesuje
© 2024 Lewor24.pl Realizacja Sebdan.pl
#