0,00 PLN
Twój koszyk
0
Zaloguj/zarejestruj
0
Podkategorie
Filtry
Wyświetlanie

ŚRODKI DO MYCIA RĄK I AKCESORIA OCHRONNE


Właśnie skończyłeś naprawiać samochód i chciałbyś zmyć ze swoich dłoni plamy po smarach? Mydło może okazać się nieskuteczne przy tego typu zabrudzeniach, dlatego lepiej postawić na specjalny specyfik. Pasta do mycia rąk to coś, czego nie powinno zabraknąć w Twoim warsztacie. Nie tylko skutecznie usuwa plamy po tłuszczu, oleju, farbie czy gumie, ale również chroni przed podrażnieniami skóry. Preparaty, które kupisz w naszym sklepie, nie zapychają kanalizacji, dzięki czemu można spłukiwać je do zlewu.


Pracując jako mechanik, czasami możesz potrzebować dodatkowej osłony dla swoich rąk. By zapewnić sobie komfort oraz bezpieczeństwo podczas wykonywania napraw samochodowych, zaopatrz się w rękawice ochronne. Wykonane są z elastycznych materiałów, dzięki czemu świetnie dopasowują się do dłoni, ułatwiając swobodę ruchu. Wyróżniają się także wytrzymałością i odpornością na różnego rodzaju substancje chemiczne, co jest niezbędne przy niektórych pracach serwisowych.


Zapewnij swoim dłoniom odpowiednią osłonę i postaw na nasze rękawice ochronne. Natomiast w celu pozbycia się zabrudzeń, możesz kupić pasty do mycia rąk.


Kategorie

Wybierz kategorię, która cię interesuje
© 2024 Lewor24.pl Realizacja Sebdan.pl
#